MINUST

Hei,
Mina olen Keiri.
On rõõm, et oled leidnud tee minu koduleheni.
Olen tegelenud pildistamisega juba mitmeid aastaid. Minu huvi fotograafia vastu sai alguse Häädemeestel, avastades üha huvitavamaid kohti pildistamiseks.. Tehnilisestest teadmistest jäi puudu ja seetõttu alustasin kooliteed 2014.aastal Tallinna Polütehnikumis fotograafia erialal, mille lõpetasin 2016.aastal. Sellest ajast alates olen pildistanud rohkem inimesi ja üritusi ning avastanud enda jaoks palju uut fotomaailmas. 2017.aastal sündis minu esimene laps ning arvasin, et siis jääb pildistamisega pikkem paus, kuid tekkis hoopiski suurem huvi laste pildistamise valdkonnas. 2018.aastal läbisin vastsündinu pildistamise koolituse. Nüüd mulle nii meeldib neid pisikesi inimesi jäädvustada! Imeline!
Olen püüdnud pildistada lapse kõrvalt nii palju kui võimalik. 2019.aastal sündis meie perre teine laps. Arvan, et lapsed on õpetanud mulle tohutult palju kannatlikkust ja pisinippe, mida saan ka oma töös kasutada.
Minu suurimaks pildistamise kogemuseks on olnud pulmad. Armastan pildistada pulmi ja armunuid paare. Need hetked sisaldavad nii palju positiivseid emotsioone ja maagilisi tundeid. Olles kohal kellegi pulmas fotograafina, tunnen end alati nagu ühe osana perest, sest elan kõikidele nende emotsioonidele siiralt kaasa ja see on kirjeldamatu tunne!
Teine valdkond, mis poeb alati hinge, on beebiootus. Mulle nii meeldib kuulata lugusid, kuidas kellegi rasedus on kulgenud ja näha seda ootusesära nende silmades. Olen ise seda kaks korda läbi elanud ja tean, kui imeline ning ootusärev see periood on. Peale beebiootust ootan ma põnevusega oma kliente tagasi, nähes neid uues rollis- perena.
Lisaks eespool mainitule pildistan ma ka jõulupilte , buduaari ja üritusi. Rohkem infot minu kodulehelt.
2020.a on aega rohkem pildistamisteks ja ootan teid kõiki, nii suuri kui väikesi, enda kaamera ette.
Kirjuta mulle..
Kallipai ja kohtumiseni!
Keiri