SOOVITUSED

Soovitused pildistamiseks:


* Võta kaasa hea tuju 
* Riietusel vältida liigseid mustreid/logosid, mis tähelepanu endale tõmbavad. (kui pole just kindla kirjaga ettenägelikult pildile mõeldud)
* Palun valida riietusel ĂĽhtne stiil ja sarnasus perepiltidel. ( nt isal sinine särk, tĂĽtrel sinine seelik,…)

* Parimad värvid riietuse valimisel on pastelsed, teksa, valge ja beezid,. Kindlasti vältida erksaid ja võimalusel ka musta minimaalselt kasutada.
* Värvidega saab mängida mitte ainult riietega, vaid ka ehetega- ole loov! ( Kui jääd hätta, küsi, aitan heameelega. Samuti võib võtta kohapeale rohkem valikut ja aitan seal valida)
* Stuudios pildistades palun võta kaasa puhtad vahetusjalanõud või mõtle läbi ka sokkide-sukkade sarnasus, võime pildistada ka paljajalu.
* Riided võiksid olla uued/uueväärilised, et ei esineks toppe vms mis hiljem pildil koledalt esile tulevad!
* Võimalusel lase teha fotomeik ja sättida juukseid.
(kĂĽsi tegijaid, annan soovitusi!)
* Kui tuled pildistama pisemate lastega, siis palun võta kaasa mõni mänguasi, mis krõbiseb/koliseb, millega on hea tema tähelepanu äratada, et saaks ka tema kaamerasse vaatama.
* Pildistama võib alati kaasa võtta ka midagi, mis iseloomustab sind või mis on lihtsalt sinu jaoks oluline. Olgu selleks siis kitarr, jalgpall, lemmik mänguasi või midagi muud, mis toob sinu portreel just sinu isikupära esile.

* Ennem pildistamist palun ära kanna käekella, mida pildistamise hetkel käele ei soovi, või muid soonivaid ehteid/riideid, mis hiljem soonivalt paistma jäävad. ( nt pildistame paljajalu, siis kanna eelnavalt sukkpükse, et poleks soonivaid soki jälgi.)


Kui sul on veel kĂĽsimusi, siis kĂĽsi julgesti.
Koos loome imelised pildid.